Baba Ocağı 49.Bölümüyle 6 Haziran Cumartesi 20:00′de Star Tv’de

Güven, İsmet’le evlenebilmek için nikâh günün alırken sürpriz yapmak amacıyla bir de yüzük alır. Kuyumcu çıkışı Halil’e yakalanan Güven, yüzüğü Özge için aldığını söylemek zorunda kalır. Üstelik yüzüğün parasını da Recep’ten aldığını söyler. İsmet ise bu gizli nikâhı Hatçe ablasıyla paylaşır ve  nikâhta yanında olmasını ister. Dürdane Feraye’nin kızlarıyla ilgili söylediklerinden  çok etkilenmiştir.  Cemile ve Kısmet’i  üniversiteye hazırlık için dershaneye kaydettirir. Sabri ve Tahir, yaptıkları planla zeytinyağlarını Yusuf’a satarlar. İhraç etmek için  zeytinyağlarını alan adamın da trafik kazasında öldüğünü söylerler. Yusuf,  yağlarla ilgili Halil’in kendisine bir oyun ettiğini düşünür. Gülsüm, görkemli bir açılışla  kahvaltı dükkânını açar. Açılışa gelen Sabri, dükkânın Gülsüm’e ait olduğunu öğrenince  şok geçirip bayılır. Didem’in köyü terk ettiğini öğrenen Hasan perişan olur.


1 Yorum to “Baba Ocağı 49.Bölümüyle 6 Haziran Cumartesi 20:00′de Star Tv’de”

  1. Baba Ocağı 49.Bölümüyle 6 Haziran Cumartesi 20:00′de Star Tv’de izle,seyret,indir | Dizi İzle TV | Dizi İzle, Online Film İzle, Yerli Diziler, Yabancı Diziler Says:

    […] söylerler. Yusuf,  yağlarla ilgili Halil’in kendisine bir oyun ettiğini düşünür. (more…) 1.Part Paylaş Açıklama : Açıklama Yapılmamış Etiketler : 2000′de, […]

Yorumunuz:

Yayindaki Diziler

Dizi Arsivi

Aylik Arsiv

Sitelerimiz

Kullanici Kayit ve Rss

Logo - Melodi


2007-2008 - Powered by E-Net
eXTReMe Tracker