Canım Ailem 28.Bölümüyle 2 Haziran Salı 20:00′de Atv’de

Dilara’nın Samim’in kızı olup olmadığı artık yalnız Meliha’nın değil Samim’in de kafasını kurcalamaktadır. Samim denizcilik zamanından kalma defterini çıkarır. Defterdeki tarihlerden yola çıkarak tahmin yürütmeye başlar.Bu sırada Samim ve Meliha evde talimat vermiştir: Seyhan Ali’nin, Ali ise Seyhan’ın ağzını aramakta, çocuk meselesiyle ilgili birbirlerinden bilgi sızdırmaya çalışmaktadır.Bin bir badireden sonra evlenmeye hazırlanan Feride ve Kenan cephesinde ise yeni bir sorun çıkmıştır: Kenan, annesinin ısrarıyla bir süreliğine müstakbel eşinin evinde kalmayı teklif eder. Yıldırım nikahında ısrar eden Feride, Kenan’ın iç güveysi olması için ablasını ikna etmek zorundadır.Bu sırada tefecilere ödeme günü gelip çatmıştır. Taci’nin desteğiyle eksik de olsa ilk taksit toparlanır.Diğer tarafta Eda başına geleceklerden habersiz Nurcan ile olan randevusuna gitmektedir.Tam işleri yoluna koyduğunu düşünürken Samim’in alacağı iki haber her şeyi alt üst eder.


1 Yorum to “Canım Ailem 28.Bölümüyle 2 Haziran Salı 20:00′de Atv’de”

  1. Canım Ailem 28.Bölümüyle 2 Haziran Salı 20:00′de Atv’de izle,seyret,indir | Dizi İzle TV | Dizi İzle, Online Film İzle, Yerli Diziler, Yabancı Diziler Says:

    […] ödeme günü gelip çatmıştır. Taci’nin desteğiyle eksik de olsa ilk taksit toparlanır. (more…) 1.Part Paylaş Açıklama : Açıklama Yapılmamış Etiketler : 2000′de, […]

Yorumunuz:

Yayindaki Diziler

Dizi Arsivi

Aylik Arsiv

Sitelerimiz

Kullanici Kayit ve Rss

Logo - Melodi


2007-2008 - Powered by E-Net
eXTReMe Tracker