Kayıp Prenses 13.Bölümüyle 17 Haziran Çarşamba 20:15′de Star Tv’de

Defne’nin aylardır kendisiyle oynadığını düşünen Selim çok öfkelidir. Defne ise Selim’e bu durumu nasıl açıklayacağını bilemiyordur. Selim’in karşısına geçip ona Duru’yla ilgili gerçeği söylemeyi planlarken,  son anda İris’in korkunç yalanına ortak olmak zorunda kalır. Selim kızının ölüm haberiyle bir kez daha yıkılır ve Defne’yi görmek istemez. Defne’nin ailesini bir araya getirmek için tek umudu Sida adasına gitmektir. Ancak bu yolculuk bilinmezlerle doludur. Kızına ve kocasına kavuşmayı umut eden Defne bu bilinmezde kaybolur. Defne’yi kurtarmak için Arun ve Duru’nun bir araya gelmesi gerekiyordur. Okulda ise bir yandan karne heyecanı yaşanırken,  Duru zor durumda olan bir çocuğa yardım elini uzatacaktır. Miras olayı yüzünden yalancı durumuna düşen Gülçehre ise üzgün ve Feza’nın hakaretleri yüzünden kızgındır. Bu yüzden Sarp’la bütün ilişkisini keser.


1 Yorum to “Kayıp Prenses 13.Bölümüyle 17 Haziran Çarşamba 20:15′de Star Tv’de”

  1. Kayıp Prenses 13.Bölümüyle 17 Haziran Çarşamba 20:15′de Star Tv’de izle,seyret,indir | Dizi İzle TV | Dizi İzle, Online Film İzle, Yerli Diziler, Yabancı Diziler Says:

    […] durumuna düşen Gülçehre ise üzgün ve Feza’nın hakaretleri yüzünden kızgındır. (more…) 1.Part Paylaş Açıklama : Açıklama Yapılmamış Etiketler : 13.Bölümüyle, […]

Yorumunuz:

Yayindaki Diziler

Dizi Arsivi

Aylik Arsiv

Sitelerimiz

Kullanici Kayit ve Rss

Logo - Melodi


2007-2008 - Powered by E-Net
eXTReMe Tracker