Küçük Kadınlar 49.Bölümüyle 2 Haziran Salı 20:00′de Kanal D’de


Elif tutuklu yargılanacaktır. Hakimin bu kararı kızları perişan eder. Ali, İrem ile konuşup Elif’i oradan çıkarmanın bir yolunu arar. Televizyon sunucusu, Armi’nin peşini bırakmaz. Armi imzaladığı sözleşme yüzünden köşeye sıkışmıştır. Programa çıkmaktan başka çaresi yoktur. Şevkiye, Cengiz’in durumundan şüphelenir ve doktoruyla konuşmaya gider. Cengiz ise intikam planlarını uygulamaya koyulmuştur, üstelik Yeliz de ona yardım etmektedir. Ayaz, Armi’yi görmeye gelir. Armi, Ayaz’ın söylediklerinden etkilenir. Simge ve Yeliz okulun fotokopicisinde tesadüfen yazılı sorularını bulurlar. Bu durumu anlayan bir öğrenci yüzünden Yeliz’in başı derde girer.Bu kez Müdür’ün Yeliz’i affetmeye pek niyeti yoktur. Derya’nın tuzağı işe yarar. Ali hatırlamasa da Derya ile birlikte olduklarına inanır. Üstelik Elif’in hamileliği ile ilgili gerçeği de sonunda anlamıştır.


1 Yorum to “Küçük Kadınlar 49.Bölümüyle 2 Haziran Salı 20:00′de Kanal D’de”

  1. Küçük Kadınlar 49.Bölümüyle 2 Haziran Salı 20:00′de Kanal D’de izle,seyret,indir | Dizi İzle TV | Dizi İzle, Online Film İzle, Yerli Diziler, Yabancı Diziler Says:

    […] sorularını bulurlar. Bu durumu anlayan bir öğrenci yüzünden Yeliz’in başı derde girer. (more…) 1.Part Paylaş Açıklama : Açıklama Yapılmamış Etiketler : 2000′de, […]

Yorumunuz:

Yayindaki Diziler

Dizi Arsivi

Aylik Arsiv

Sitelerimiz

Kullanici Kayit ve Rss

Logo - Melodi


2007-2008 - Powered by E-Net
eXTReMe Tracker