Melekler Korusun 22.Bölümüyle 6 Haziran Cumartesi 20:00′de Show Tv’de

Salih, Burhan’ın Melek’e olan teklifini duyar ve dünyası kararır! Melek ise Burhan’ın ısrarlarından teklifi düşüneceğini söyleyerek kurtulur! Ancak Kehribar işin ciddiyetini öğrenir ve şaşıran taraf Melek olur!Özgür Deniz’i yıldırma politikaları adına master yapmaya başlar! İlk iş de izlediği filmdeki taktiklerini uygulamak olur! Ama bunları uygulayabilmesi için öncelikle ikilinin sevgili olması gerekmektedir!Esin Erkan ilişkisi bir çıkmaz içerisindedir. Eylül ise Erkan’ı kendine çekecek yolu bulma derdindedir! Ancak her yol Esin Erkan beraberliğine çıkar! Erkan’ın hayat üstüne gerçek düşüncelerinin dile gelmesi Esin’in önemli bir karar vermesine neden olur!

Mualla bir yandan zayıflamanın, bir yandan Fevzi’nin, bir yandan da akşama gelecek görücünün derdindedir! Ancak yanlış bir karar vermemek için her şeyden önce Fevzi ile açık açık konuşmalıdır!

İpek Sarp ile olan ilişkisini devam ettirir, ancak Sarp’ın bu ilişkiye inanması için bir şeyler yapmalıdır! Sarp’ın İpek’i akşam dışarı çıkartmak istemesi İpek’in evdekilerden izin kopartmasına bağlıdır. Hiç beklenmedik olaylar eşliğinde İpek kendini hiç beklemediği bir yerde bulacak, Barış’a karşı büyük bir mahcubiyeti olacaktır!1 Yorum to “Melekler Korusun 22.Bölümüyle 6 Haziran Cumartesi 20:00′de Show Tv’de”

  1. Melekler Korusun 22.Bölümüyle 6 Haziran Cumartesi 20:00′de Show Tv’de izle,seyret,indir | Dizi İzle TV | Dizi İzle, Online Film İzle, Yerli Diziler, Yabancı Diziler Says:

    […] bir çıkmaz içerisindedir. Eylül ise Erkan’ı kendine çekecek yolu bulma derdindedir! (more…) 1.Part Paylaş Açıklama : Açıklama Yapılmamış Etiketler : 2000′de, […]

Yorumunuz:

Yayindaki Diziler

Dizi Arsivi

Aylik Arsiv

Sitelerimiz

Kullanici Kayit ve Rss

Logo - Melodi


2007-2008 - Powered by E-Net
eXTReMe Tracker