Papatyam 20. Bölümüyle 2 Haziran Salı 20:15′de Star Tv’de

Necati’nin kayınçosu sürekli Necati’nin evdeki konforunu bozmakta ve hayatını aksatmaktadır. Bu adamın evden gönderilmesi gerekmektedir. Sonunda Necati beklediği fırsatı bulur ve kayınçosu Taylan’ın köpekten korktuğunu öğrenir. Gidip hemen bir köpek alan Necati Taylan’ın korkup gitmesini beklemektedir ama işler onun beklediği gibi gelişmez. Gülşen ise Lütfü’ye evde baş başa bir gece geçirmek hiç değilse bir film izlemek konusunda baskı yapmaktadır. Yani Lütfü’nün evi tamamen boşaltması gerekmektedir. Kayınço Taylan da aynı gece eve bir hanım arkadaşını getirmek için plan yapınca yine ortaya bir çıkar çatışması çıkar. Fulya ve Erdem’in çocuk yapma çalışmaları yine pek çok engelle karşılaşırken, kasap çırağı Rıza da sırf kıskançlıktan dolayı sevmediği bir kızla nişanlanmak üzeredir.


1 Yorum to “Papatyam 20. Bölümüyle 2 Haziran Salı 20:15′de Star Tv’de”

  1. Papatyam 20. Bölümüyle 2 Haziran Salı 20:15′de Star Tv’de izle,seyret,indir | Dizi İzle TV | Dizi İzle, Online Film İzle, Yerli Diziler, Yabancı Diziler Says:

    […] evde baş başa bir gece geçirmek hiç değilse bir film izlemek konusunda baskı yapmaktadır. (more…) 1.Part Paylaş Açıklama : Açıklama Yapılmamış Etiketler : 2015′de, […]

Yorumunuz:

Yayindaki Diziler

Dizi Arsivi

Aylik Arsiv

Sitelerimiz

Kullanici Kayit ve Rss

Logo - Melodi


2007-2008 - Powered by E-Net
eXTReMe Tracker