Yabancı Damat 86.Bölüm

Yabancı Damat 86.Bölümüyle 26 Ocak Cuma Saat 20.00′da Kanal D ekranlarında..

Yabancı Damat Niko, Nazlı’dan af diliyor

Televizyonda Emma’nın basın açıklamasını izleyen herkes, Nazlı’nın masum olduğuna emin olur. Kahramanlar ve Niko sürekli Nazlı’yı ararlar ama Nazlı’nın telefonu kapalıdır. Bu arada Natali’nin eski kocası Ayhan, Niko’yu rahatsız etmeye başlar.
Aysel ünlü olmayı kafasına koymuştur. Muharrem’in menajerlik teklifini kabul ettiğini söylemeye ofisine gider. Ama çarşıdakiler onu tanımasın diye kılık değiştirmesi gerekecektir.
Niko, Nazlı’ya kendini affettirmek için Gaziantep’e gider ama kimse Nazlı’nın nerede olduğunu bilmemektedir. Çocukların velayetini istediği için bütün aile Niko’ya çok kızgındır.
Uzun boylu dekolte giyimli bir kadın, Muharrem’in ajansına ünlü olmak için gelir. Sokaktaki erkekler kadından gözlerini ayıramazlar. Celayir hemen atılır ve kadına kur yapmaya başlar. Bu arada Niko aldığı bir telefonla Nazlı’nın yerini öğrenir ve yola düşer.


3 Yorum to “Yabancı Damat 86.Bölüm”

  1. mine Says:

    bu dizinin hastasydm ama artk sılayı izliyrm buda sıktı artk bitsn yane bişe old. yok…

  2. Gözde Says:

    Ben Yabanci Damata cok bayliyorum sisi cok seviyorum Egeyi en cok Ege cok tatliii yaaaa

  3. alya Says:

    ya ege çok tatlı yaa onu çok seviyorum.dizi de mükemmel.nolur bana da bi rol verin 17 yaşındayım.hepiniz mükemmel oynuyosunuz.özgür seni çooooooook seviyorum.

Yorumunuz:

Yayindaki Diziler

Dizi Arsivi

Aylik Arsiv

Sitelerimiz

Kullanici Kayit ve Rss

Logo - Melodi


2007-2008 - Powered by E-Net
eXTReMe Tracker