Yabancı Damat 90.Bölüm

Yabancı Damat 23 Şubat Cuma Akşamı Kanal D ekranlarında..

yabancı damat

Nazlı ve Niko’ya kötü sürpriz!

Memik, memleketinde kimsenin Eftelya ile boşandığını öğrenmesini istemez. Kahraman, Ruşen’i arar ve ona bu konuda konuşmamasını tembihler. Ama Ruşen dedesinin boşandığı haberini çoktan ilan etmiş, Gaziler türkü söyleyip kutlamaya başlamıştır bile.

Memik ve Eftelya’nın boşanmasının ardından, iki aile arasında başlayan husumet devam eder. Stavro, Memik’i arayıp, davul zurnayla kutlama yapıldığını duyunca çok sinirlenir. Eftelya ve Niko’ya haber verir. İki ailede birbirine kızgındır.

Celayir ve Rabia’nın arası kadın meselesinden dolayı hala açıktır. Rabia kocasını eve almaz. Boşanma davası açar. Celayir, Ökkeş’in evinde yatıp kalkmaya başlar. Hayriye adamın haline acıdığı için Rabia ile konuşmaya karar verir. Ruşen, Kahraman’dan işittiği azarlar yüzünden canından bezer ve Nazire’ye dayanamayacağını söyler. Ruşen, Nazire’ye Gaziantep’ten gitmeyi teklif eder.

Nazlı ve Niko, küçük bir kıza arabayla çarparlar. Kızı hastaneye götürürler. Emine adındaki bu küçük kızın sokaklarda mendil sattığı ortaya çıkar. Niko hastaneye gelen polise rica edip, Emine’yi iyileşene kadar, bir iki gün evlerinde misafir etmek istediğini söyler. Fakat Emine’nin, “baba” kelimesini duyduğunda korktuğunu fark ederler. Nazlı ve Niko, Emine ve Ege’yi alıp güzel bir gün geçirmek için lunaparka giderler. Günün sonunda eve geldiklerinde Nazlı ve Niko’yu kötü bir sürpriz beklemektedir.


1 Yorum to “Yabancı Damat 90.Bölüm”

  1. BAKI KIZI Says:

    BENCE IYI BIR DIZI NAZLI VE NIKO BIR BIRINE COOOOOOOOOOOOK YAKISIYOR AMA NAZLI BASKASIYLA EVLENIYA EH BE NAZLI NAPTDIN

Yorumunuz:

Yayindaki Diziler

Dizi Arsivi

Aylik Arsiv

Sitelerimiz

Kullanici Kayit ve Rss

Logo - Melodi


2007-2008 - Powered by E-Net
eXTReMe Tracker